Co jest dobre dla włosów

Uroda

Jaką dietę należy stosować, aby mieć ładne włosy? To co jemy, ma wpływ na stan i kondycje włosów – to oczywiste. Ale czy wiemy, które z popularnych składników są dobre dla włosów? Jeżeli nie, to zamierzamy w tym pomóc. Oczywiście najlepszy dla włosów jest cynk. A ten znajduje się w pewnej ilości warzyw. Korzystna dla kondycji włosów będzie również witamina C. jednym z bogatych ich źródeł są owoce.

Jeżeli z jakichś powodów nie możemy w naturalnej postaci przyjmować tych wszystkich składników odżywczych, powinniśmy stosować produkty do pielęgnacji włosów, które zawierają ich potrzebną ilość. Czy może natomiast grozić niedostarczenie włosom tych wszystkich składników?

Możliwości jest kilka. Jedna z nich to łamliwość włosów – tym najbardziej są zagrożone włosy długie. Może to sprawić, że nawet podczas czesania dojdzie do uszkodzenia włosów, a tym samym do konieczności ich skrócenia, celem późniejszej rehabilitacji. Dlatego zachęcamy wszystkich, aby starannie wybierać produkty do pielęgnacji włosów.

Related Articles

Leave a comment

Search

Back to Top