ABC ładnych włosów

Uroda

Posiadanie ładnych i zadbanych włosów wcale nie musi oznaczać, że będziemy musieli na ten cel wydawać sporych pieniędzy. Nic podobnego. Mając to dyspozycji ogólnie dostępne produkty do pielęgnacji włosów, każdy z nas może w sposób bezpieczny i skuteczny zadbać o to, aby włosy wyglądały ładnie i atrakcyjnie. Oto jak tego dokonać.

Umyj włosy. Czynność tę wykonaj bardzo dokładnie. Mycie włosów należy wykonywać powoli, niespiesznie, nie zapominając również o myciu miejsca za uszami. Podczas mycia delikatnie masuj skórę głowy. Nie wystarczy bowiem umycie samych włosów. Zanieczyszczenia znajdują się również na skórze.

Następnie spłucz pianę. Wykorzystaj do tego celu ciepłą, ale nie gorącą wodę. Następnie jeśli włosy tego wymagają, powtórz czynność. Może to być wskazane w przypadku wyjątkowo brudnych włosów. Kiedy włosy są już czyste i wilgotne, zacznij na nie nakładać produkty do pielęgnacji włosów w postaci odżywek. Niewielka ich ilość powinna zostać wtarta we włosy. Do tego celu można również wykorzystać grzebień lub szczotkę.

Related Articles

Leave a comment

Search

Back to Top